Skocz do zawartości

Dołączona grafika

zadatki na agresora

pies agresja

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

lidia

lidia
  • Użytkownik
  • 5 postów
Witam,
jestem właścicielką 6 miesięcznego owczarka niemieckiego, pies ma skłonności do agresji - myślę że jest jeszcze czas aby go odpowiednio ustawić - pytanie jak? jakieś porady? doświadczenia?

ojeja

ojeja
  • Użytkownik
  • 59 postów
co to znaczy "skłonności do agresji". W takim wieku? Możesz to jakoś bardziej rozwinąć?

D.Ola94

D.Ola94
  • Użytkownik
  • 18 postów

Nie wiem czy jest coś takiego jak większe lub mniejsze skłonności do agresji. Psa trzeba wychować, a ma się na to mniej czasu niż w wypadku wychowania dziecka. Przy odpowiednim traktowaniu wszystkich członków rodziny, pies nie powinien być agresywny. 

viktor

viktor
  • Użytkownik
  • 6 postów

Proponuję udać się z psem do behawiorysty, żeby ocenił zachowanie i wskazał jak dalej postępować. Może też zalecić podawanie przez jakiś czas preparatu kalmvet, który łagodzi objawy agresji. Jest to jeszcze młody pie i jeśli nie zaczniesz działać to później mogą być problemy.

D.Ola94

D.Ola94
  • Użytkownik
  • 18 postów

Nigdy nie trafiłam na agresywnego psa, a miałam ich już lekko licząc 10 i to w większości psiaki ze schroniska. Nie wiem za wiele na ten temat, tym chętniej poczytam o waszych doświadczeniach na forum. Pozdrawiam!

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: pies, agresja

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników