Skocz do zawartości

Dołączona grafika

Jakiej rasy jest ten pies?

rasa pies typ jaka rasa

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

Yabby

Yabby
  • Użytkownik
  • 3 postów
Witam

Mam zamiar zaadoptować psa i chciałbym się dowiedzieć jakiej jest on rasy, lub w jakim typie?

To jeszcze szczeniak jak widać na poniższym zdjęciu :)
Załączony plik  10489858_669323956491135_1731569748663261158_n.jpg   44,73 KB   8 Ilość pobrań

Pozdrawiam

EwaI

EwaI
  • Użytkownik
  • 24 postów
Nie mam pojęcia jaka to rasa, ale coś mi się wydaje, że to piesek wielorasowy, czyli mieszaniec ;). Przypomniał mi się pies, którego miałam jako nastolatka. Taki troszkę był podobny do tego ze zdjęcia. Okazał się mieszanką sznaucera z pudlem. Fajny był, taki proporcjonalny i ładny. Mawiają niektórzy, że kundelki są najfajniejsze :).

Petservice.pl

Petservice.pl
  • Użytkownik
  • 148 postów
Jeżeli możesz to wstaw także zdjęcie pieska jak stoi,po tym też można poznać jaka to rasa,niestety sama głowa,pysk to za mało i z tej perspektywy wygląda jak mieszaniec.
Petservice.pl - karmy Nutram.

Dołączona grafika

szafka05

szafka05
  • Użytkownik
  • 5 postów
Raczej mieszaniec
Trzeba jasno napisać, iż pożyczka hipoteczna Warszawa http://www.kredytyhi...cznewarszawa.pl jest godne naszego dużego zainteresowania. Nie można nigdy powiedzieć, że są to rozwiązania dobre dla jakichś desperatów, którzy nie potrafią nawet przeczytać umowy.

Petservice.pl

Petservice.pl
  • Użytkownik
  • 148 postów
A jaka grubość łap? Bo na forum doszła kolejna opinia jako iż jest to mieszaniec więc teraz te przeważają. Daj znac jeżeli wątek jest w dalszym ciągu aktualny jak chowa się piesek i czy wszystko w porządku.

Dołączona grafika

Yabby

Yabby
  • Użytkownik
  • 3 postów
Piesek dobrze się chowa, zdrowy jest :P Do kolana urósł, jest w typie wyżła.

luna

luna

Użytkownik

• Użytkownik
  • 68 postów
to super, rzeczywiście ma taką "wyżłowatą" słodka mordkę na zdjęciu

Petservice.pl

Petservice.pl
  • Użytkownik
  • 148 postów
Czyli meiszaneic wyżła z inną rasą,ale najwazniejsze jest to że dobrze się chowa i jest zdrowy,tego się trzymajmy:) A jaką karmę mu podajesz? Bo akurat w tej kwestii możemy pomóc i doradzić,zerknij na naszą stronę:)

Dołączona grafika

dejzi

dejzi
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • SkądWarszawa

Śliczny psiak, można wiedzieć jak się wabi?

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: rasa, pies, typ, jaka rasa

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników