Skocz do zawartościDołączona grafika


"POMAGAMY MAŁOPOLSKIM SCHRONISKOM" Fundacja "Dla Schronisk"


 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1
FundacjaDlaSchronisk

FundacjaDlaSchronisk

  Użytkownik

 • Użytkownik
 • 0 postów
Od 27.01 (Piątek) przez 14 dni na naszych aukcjach w serwisie Allegro.pl będą wystawione "cegiełki", które będzie można zlicytować. Cały dochód z "cegiełek" zostanie przeznaczony na zakup karmy i środków czystości dla Małopolskich Schronisk :)
Dołączona grafika

Na naszym koncie na allegro.pl obecnie jest wystawionych 100 aukcji "cegiełek" o nominałach 1 zł, 2 zł, 5 zł, 10 zł i 20 zł. Każde z wymienionych schronisk / przytulisk ma 25 aukcji.

Celem "Pomagamy Małopolskim Schroniskom" jest pozyskanie z wystawionych "cegiełek" kwoty 1500 zł dla każdego ze schronisk / przytulisk. Za uzbierane pieniądze zakupimy karmę dla zwierząt i środki czystości, które potem przekażemy wspomnianym placówkom.


Część aukcji możecie znaleźć pod tym adresem:http://allegro.pl/li...category=105411Natomiast pozostała część jest wystawiona na naszym koncie na allegro.pl, jednak w innych kategoriach.

W tym tygodniu, lub na początku następnego, postaramy się zamieścić akcję "Pomagamy Małopolskim Schroniskom" w portalu chcepomagac.org :)

#2
FundacjaDlaSchronisk

FundacjaDlaSchronisk

  Użytkownik

 • Użytkownik
 • 0 postów
Wyniki Pierwszej Akcji Sprzedaży "Cegiełek" na Allegro już są dostępne na Naszej stronie internetowej http://www.dlaschron...rg/28/news/v17/

Kolejne "cegiełki" zostaną wystawione zaraz po tym, jak dostarczymy pomoc dla Schroniska w Krakowie i Przytuliska w Harbutowicach, o czym poinformujemy na Naszej stronie jeszcze w tym miesiącu

#3
paramumik

paramumik

  Użytkownik

 • Użytkownik
 • 0 postów
Brakowało mi takich akcji! Część ludzi już zdążyła się rozliczyć w styczniu, wielu poszukiwało wskazówek dotyczących 1%. No ale nic straconego, zaraz powiem o Was znajomym, którzy dopiero zastanawiają się, jak rozliczyć pit. Mam nadzieję, że uzbiera się niezła sumka.
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników