Skocz do zawartości

Dołączona grafika

Przysmak

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

Wetsklep_pl

Wetsklep_pl

Użytkownik

• Użytkownik
  • 0 postów
A ja staram się nie dawać psu zbyt dużo przysmaków. jedzenie dzielę na dwie części,jedną daje rano a drugą wieczorem. W międzyczasie podam przysmak,taką przekąskę,ale nie więcej niż 2 razy w tygodniu.

Sajgonka

Sajgonka

Użytkownik

• Użytkownik
  • 0 postów
Moja Sonia bardzo lubiła wiele przysmaków,jednak mimo to nie było dla niej nic lepszego niż kawałek normalnej ludzkiej wędliny.Wiem że pewnie wiele osób pomyśli lub napisze pies nie powinien jeść ludzkiego jedzenia.Ja jednak uważam że kawałek wędliny raz na jakiś czas żadnemu psu nie zaszkodzi,a ile przy tym radości :)

KiwiZoo_pl

KiwiZoo_pl

Użytkownik

• Użytkownik
  • 35 postów
Moja sunia bardzo lubi przysmaki z mięsa wołowego,posmakowały jej i podczas wykonywania ćwiczeń podaje jej właśnie coś takiego,chyba nie ma pieska który mógłby oprzec się przysmakom na bazie mięsa :) Trzeba tylko znać odpowiedni umiar.

Gosiaa2

Gosiaa2

Użytkownik

• Użytkownik
  • 0 postów
ja staram się robić sama przysmaczki dla mojego kundelka, oczywiście zajmuje to troszkę czasu ale przyjemnie jest popatrzeć jak psina zajada się moimi przysmaczkami :) macie jeden z przepisów:
Ciasteczka Wątrobowe. 3 jaja
1/3 szklanki oleju
0,5 kg wątroby (surowej)
1 ząbek czosnku
ok. 2 szklanek mąki
Ubić lekko jajka, dolać olej, wrzucamy czosnek, wymieszać. Wątróbkę
przekręcić przez maszynkę do mięsa. Dodać tyle mąki, żeby mieć gęstość
przeciętnego ciasta (niezbyt płynne). Wyłożyć na blachę, pomagając sobie
łopatką. Piec w nagrzanym piekarniku 15-30 minut, w temp 220 stopni. Kiedy
powierzchnia jest sucha i zaczyna się rumienić na brzegach, sprawdzamy
patyczkiem czy jest upieczone. Jeżeli patyczek wkłuty w środek wychodzi
suchy, to jest upieczone. Kroić na kawałki i wyłożyć do wystygnięcia. Jeżeli
chcemy żeby ciasteczka były bardziej suche i twarde, włożyć kawałki na
blachę i suszymy w lekko ciepłym piekarniku około 30 minut

sama90

sama90

Użytkownik

• Użytkownik
  • 0 postów
mój psiak uwielbia takie małe zielone kosteczki, nie pamiętam jak się nazywają za to wiem że podobno są z algami :)

KiwiZoo_pl

KiwiZoo_pl

Użytkownik

• Użytkownik
  • 35 postów
Dzięki za przepis na te przysmaki,na pewno każdy piesek by je polubił,bo sam skład już o tym świadczy. W wolnej chwili również sam spróbuję coś przygotować,dam znać jak wyszło:)

2karma_pl

2karma_pl

Użytkownik

• Użytkownik
  • 49 postów
Ja wiele przysmaków kupuje w sklepach internetowych z artykułami,karmami dla zwierząt. Wybór jest naprawdę bardzo szeroki,a cenowo nie wychodzi to źle,o wiele taniej niż w stacjonarnych.
www.2karma.pl - Karmy dla psa i kota. Akcesoria.

Dołączona grafika

agnieszka.8209

agnieszka.8209
  • Użytkownik
  • 3 postów
mojej suczce podaję przysmaki: ciasteczka, pasty firmy kong, bo je bardzo lubi, jak już gdzieś tu wspominałam, wsadzam je do zabawek kong i sunia ma wiele radości i dużo czasu spędza na rozpracowywaniu. ale to idzie jej coraz lepiej... kiedyś jeszcze z przysmaków dawałam jej pedigree schmakos, rodeo itp... ale po nich badzo utyła, więc zrezygnowałam. karmę i przysmaki teraz kupuję głównie w neozoo...

skoczylas

skoczylas
  • Użytkownik
  • 4 postów
Przysmaki staram się robić sama w domu. Przyrządzać tak by było smacznie i zdrowo np ciastka z wątróbką są ok, sama nawet je próbowałam po zrobieniu. :) Są ok. Jednak czasami jak to ludzka natura i ja idę na łatwiznę i kupuję rózne przysmaki w sklepach internetowych. Nie dawno kupiłam pastę o smaku wątróbki, ponieważ miał mój pies z zębami a chciałam by miał trochę smakowej radości. Ową pastę można kupić w neozoo - jeśli ktoś by miał podobny problem z zwierzakami, że ciężko im się gryzie lub przełyka kruche przysmaki to serdecznie polecam.

malwina333

malwina333
  • Użytkownik
  • 4 postów
W neozoo.pl mają szeroki asortyment karm dla psów, ale także różne przysmaki. Jako przekąskę podaję mojemu psu zakupioną tam kość do pielęgnacji zębów Trixie :roll:. Stwierdziłam, że skoro już mam podawać coś psu między posiłkami, to niech będzie pożytek w postaci zdrowych zębów i dziąseł. Ta kość jest wykonana z grubej skóry, co pozwala mojemu pupilowi żuć ją dłużej. :unknw:

Corsa

Corsa
  • Użytkownik
  • 14 postów
Moja to nie za bardzo przepada za przysmakami sklepowymi - poogląda, poliże może i zje ale bez specjalnych emocji. Ale jest jeden wyjątek - te wszystkie suszone przysmaki wołowe! Uszy, ogony i inne części ciała. Ja nie wiem jak to jest robione, śmiesznie i strasznie to wygląda, śmierdzi że hej, ale moja suczka to uwielbia. Gryzie, mamla i pilnuje jak skarbu, póki całego nie zje. Pamiętam gdy pierwszy raz to zobaczyłam w sklepie zoologicznym - w koszu sterczały takie długie, brązowe laski (jak się potem dowiedziałam to ogony wołowe), wyciągnęłam jedną, żeby zobaczyć co to takiego i potem całą drogę dłoń śmierdziała mi wędzoną rybą hehe. Ciekawa jestem swoją drogą jak to jest przygotowywane i czy jest w tym jakaś chemia? Wiecie może? Nie wiem czy to nie jest jakoś podrasowane i czy to nie szkodzi na dłuższą metę psu. Wolałabym, żeby to było całkowicie naturalne.

Ivona

Ivona
  • Użytkownik
  • 16 postów
Ja kupuje mojej suczce takie śmieszne butki ze skóry wołowej, ponoć mają niską zawartość tłuszczu, dużo włókien, łatwio się trawią no i ich obgryzanie chroni zęby i dziąsła. Mała je uwielbia!

Załączone pliki

• Załączony plik  but.jpg   6,2 KB   0 Ilość pobrań

EwaI

EwaI
  • Użytkownik
  • 24 postów

Ja kupuje mojej suczce takie śmieszne butki ze skóry wołowej, ponoć mają niską zawartość tłuszczu, dużo włókien, łatwio się trawią no i ich obgryzanie chroni zęby i dziąsła. Mała je uwielbia!

A ja mojemu psu kupuję kości. Też są ze skóry wołowej, ale sprasowanej, ukształtowane na kostkę fajną. Mój pies dłuuuugo się z nią rozprawia, kryzie i gryzie, zmiękczając ją powoli i tak po jakimś czasie w końcu kość znika. Jest o tyle fajniejsza od tych uszu i ogonów różnych suszonych, bo jest bezzachowa a i tak psu smakuje.

berd

berd
  • Użytkownik
  • 10 postów
Co to za czasy, ech. Wszędzie dla wszystkich gotowe produkty, zmodyfikowane, przetworzone, podrasowane - nawet dla psów. Np. kość zrobiona ze skóry wołowej? A nie lepiej rzucić psu prawdziwa kość? Toż to prawdziwy "przysmak" dla psa! I samo zdrowie! Ugotować psu wielką kość albo i surową dać, jeśli jaka i będzie miał frajdę! Będzie tak długo ją obgryzał, aż załatwi ją na wióry. Czy to można porównać z jakąś półsztuczną kością ze skóry, która wygląda i pachnie jak... plastik?

Avocadoo

Avocadoo
  • Użytkownik
  • 13 postów
  • SkądPoznań
Moje Grzywki uwielbiają kurze łapki, ale już szaleją na punkcie suszonych, wołowych płuc :) Ps. polecam, są świetne :D

Petservice.pl

Petservice.pl
  • Użytkownik
  • 148 postów
Kurze łapki,świńskie uszka- to tylko jedne z bardziej popularnych przysmaków dla naszego pupila,a jest ich zdecydowanie więcej i myślę,że warto się w nie wyposażyć bo przydają się szczególnie kiedy czas na lekcję szkolenia czy wychowania,wtedy smakołyk okazuje się dla nas jedynym ratunkiem:) Warto oczywiście poszuakć takze w dobrych sklepach internetowych gdzie będzie znacznie taniej.
Petservice.pl - karmy Nutram.

Dołączona grafika

mariolaa

mariolaa
  • Użytkownik
  • 5 postów
Moja sunia też bardzo lubi przysmaki z mięsa wołowego coś jak te paszteciki www.sklep-psiakosc.pl/karma-dla-psa:) ale kurze łapki i żołądki tak samo:)

Jagul.eu

Jagul.eu
  • Użytkownik
  • 12 postów
U nas najlepiej sprawdzały się mięsne kawałki lub ewentualnie duże kości jako przysmaki- dla psow o wielkości owczarka niemieckiego czy Dobermana są niemal idealne,każdy pies na pewno będzie z nich bardzo zadowolony,polecam:)
www.Jagul.eu

borderagility

borderagility
  • Użytkownik
  • 5 postów

Uszy: wołowe, wieprzowe, królicze - wszystkie są najpyszniejsze :D

kredyty chwilówki https://sprintpozyczka.pl/ - najszybsza pożyczka w sieci

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników